افتتاح پروژه نوسازی راکتور هارد در کارخانه دوده صنعتی پارس

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

مدیرعامل شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو)، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC)، معاون امور شرکت‌های تاپیکو، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و سرمایه‌گذاری تاپیکو، معاون توسعه کسب و کار PIIC و جمعی از مدیران این شرکت‌ها به مناسبت افتتاح پروژه نوسازی راکتور هارد (فاز۳) از کارخانه دوده صنعتی پارس در ساوه، شهرک صنعتی کاوه، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، این بازدید روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه با حضور بابک افقهی مدیرعامل تاپیکو، حجت‌الله برامکی‌یزدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC)، علی سیفیان معاون امور شرکت‌های تاپیکو، علی ذولفی معاون برنامه‌ریزی راهبردی و سرمایه‌گذاری تاپیکو، امیرحسین پهلوان معاون توسعه کسب و کار PIIC و جمعی از مدیران شرکت‌ها به منظور افتتاح خط تولید جدید این مجموعه انجام گرفت.

گسترش بازارهای داخلی و خارجی محصولات این مجموعه را می‌توان از اهداف محوری و مهم صحبت‌های بازدیدکنندگان بر شمرد.

حجت‌الله برامکی مدیرعامل PIIC و علی کدخدا شهریاری مدیرعاملی دوده صنعتی پارس در این بازدید ضمن خیر مقدم به بازدیدکنندگان گزارشی از فعالیت‌های این شرکت، میزان تولید و فروش، آخرین وضعیت صورت‌های مالی، پروژه نوسازی راکتور هارد، ظرفیت‌های موجود در این خط تولید، ارائه کردند.

بابک افقهی ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام‌ شده بر حمایت مستمر تاپیکو تاکید کرد و دوده صنعتی پارس را از شرکت‌های تولیدی مهم و پر ظرفیت تابعه تاپیکو بر شمرد.

مدیرعامل تاپیکو با تاکید بر گسترش بازارهای جدید برای فروش محصولات تولیدی این مجموعه، گفت: ما با یک بازار بزرگ و گسترده در این محصولات مواجه هستیم که می‌توان با برنامه‌ریزی مدون و استراتژی‌های نوین بازاریابی روی بازارهای جدید خارجی تمرکز کرده و بسترهای فروش ناب را کسب کرد.

وی افزود: حضور در رویدادهای نمایشگاهی داخلی و خارجی، ارائه و معرفی محصولات می‌تواند زمینه‌ مناسبی برای کسب و توسعه بازارهای جدید باشد.

در پایان این بازدید بابک افقهی از زحمات کارگران این مجموعه تقدیر به عمل آورد.

keyboard_arrow_up