بازدید مدیرعامل شستا از پتروشیمی شیمی‌بافت

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با هدف بازدید از طرح‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر از پتروشیمی شیمی‌بافت بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی و بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو به همراه برخی از مدیران و معاونین شستا و تاپیکو از مجتمع پتروشیمی شیمی‌بافت بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

در جریان این بازدید محمدعلی رستمی مدیرعامل پتروشیمی شیمی‌بافت، ضمن ارائه گزارشی کاملی از آخرین وضعیت تولید و فروش محصولات و نیز پروژه‌های توسعه‌ای این شرکت، به بیان برخی چالش‌های موجود در فرآیند تولید و فروش محصولات پرداخته و برای رفع آن تقاضای حمایت کرد.

درادامه این نشست نوروزی مدیرعامل شستا طی سخنانی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، اظهار داشت: براساس گزارش ارائه شده زمینه رشد در پتروشیمی شیمی‌بافت مشاهده می‌شود و شرکت می‌تواند با سرمایه‌گذاری بیشتر در خدمت به کشور در زمینه صادرات محصولات و ارزآوری و همچنین تأمین خوراک بنگاه‌های تولیدی کشور نقش موثری ایفاء کند.

ایشان در راستای اقدامات موثر این شرکت در حوزه صادرات محصولات تولیدی خود تأکید کرد: مقدار بالای صادرات نشان‌دهنده این است که کیفیت محصولات در حد استاندارد جهانی تولید شده و مشتری بین‌المللی برای آن وجود دارد.

نوروزی بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و نرم افزارهای جدید برای رفع مشکل زیست محیطی شرکت تأکید کرد و گفت: انتظار داریم شیمی‌بافت بر روی دو‌ مقوله مهم تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه‌گذاری جهت ورود در بازار سرمایه تمرکز ویژه‌ای داشته زیرا برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای شرکت در زمینه ایمنی، رشد و تولید محصول این موضوع مهم و تاثیرگذار است.

keyboard_arrow_up