بازدید مدیرعامل شستا از پروژه راه‌اندازی مجدد مجتمع تولیدی اسیدسیتریک کرمانشاه

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و حجت‌الله برامکی‌یزدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به همراه جمعی از مدیران و معاونین شستا و PIIC، صبح روز جمعه ۱۲ آبان ماه از پروژه‌ راه‌اندازی مجدد مجتمع تولیدی اسیدسیتریک کرمانشاه بازدید کردند.

طی این بازدید، مدیرعامل PIIC ضمن ارائه گزارش از آخرین وضعیت راه‌اندازی مجدد اسیدسیتریک کرمانشاه، اظهار کرد: در سالی که مقام معظم رهبری به عنوان سال مهار تورم و رشد تولید نام‌گذاری کرد، تلاش شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی این است که بی‌توجه به تحریم‌های ظالمانه با تکیه بر مدیریت ریسک، مجتمع تولیدی اسیدسیتریک کرمانشاه را با سرعت راه‌اندازی کند تا بر مدار تولید قرار گیرد.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مدیران این پروژه، ابراز امیدواری کرد: با تدابیر و برنامه‌ریزی مدون و همراهی و حمایت بیش از پیش شستا، اسید سیتریک کرمانشاه به یکی از مهم‌ترین شرکت‌های صنعتی ایران تبدیل خواهد شد و به چرخه اشتغال منطقه، اقتصاد و ارزآوری کشور کمک‌ خواهد کرد.

وی با اشاره به تسریع در راه‌اندازی این پروژه افزود: باید در این قبیل تصمیم‌گیری‌ها، درست، به موقع و اثرگذار رفتار کنیم و موانع و چالش‌ها را از پیش شناسایی و با برنامه‌ریزی دقیق، به مشکلات فائق آییم.
امیرحسین پهلوان عضو هیات مدیره piic در این نشست روند پیشرفت پروژه را برای حضار تشریح کرد.

keyboard_arrow_up