برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران حراست هلدینگ تاپیکو به میزبانی پتروشیمی شیمی‌بافت

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

نشست هم‌اندیشی و آموزشی مدیران حراست شرکت‌های تابعه هلدینگ تاپیکو طی مدت دو روز در پتروشیمی شیمی‌بافت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، این نشست با حضور محمد احمدی مدیر حراست شستا، علی سیفیان عضو هیات مدیره هلدینگ تاپیکو، نیما نوین مدیر حراست تاپیکو و مدیران حراست شرکت‌های تابعه این هلدینگ‌ برگزار شد.
در ابتدا این نشست محمدعلی رستمی مدیرعامل پتروشیمی شیمی‌بافت ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، گزارشی از روند تولید و فروش محصولات این شرکت طی ده ماهه سال جاری ارائه داد و از زحمات و تلاش‌های مجاهدانه مدیران و کارکنان حراست شرکت‌های تابعه تاپیکو تقدیر کرد.
در ادامه احمدی طی سخنانی ضمن یادآوری بر لزوم آمادگی و هوشیاری همه عوامل حراستی در حفاظت و صیانت از سرمایه‌های هلدینگ و ذینفعان، پیشگیری و حفظ آبروی افراد را رسالت خطیر و بسیار حساس مجموعه حراست شرکت‌های عضو مجموعه تاپیکو بیان کرد.
در بخشی دیگر از این نشست دو روزه، علی سیفیان با حضور در جمع مدیران حراست شرکت‌های تابعه تاپیکو ضمن بیان نکات مهم در این حوزه بر وظیفه اصلی حراست که همان برقراری امنیت پایدار در مجموعه‌های اقتصادی و تولیدی است تاکید کرد و امانت‌داری از سرمایه‌های مردم جهت فراهم نمودن بستری مناسب برای رسیدن به اهداف تعریف شده و فعالیت‌های اقتصادی را لازم دانست.

keyboard_arrow_up