تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به‌مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC Group) 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل هلدینگPIIC این روز را به تمام تلاش‌گران این عرصه تبریک گفت و یادآور ارزش، جایگاه و اهمیت متخصصین و فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی‌ها در عصر اطلاعات و در دورانی که آگاهی‌رسانی و مدیریت افکار عمومی نقش اساسی در پیشبرد اهداف دارد، شد.

ابراهیم‌پور با اشاره به نقش مهم روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه در انتشار صحیح، به موقع و عادلانه اخبار گفت: یکی از ارکان مهم در پویایی تولید و اقتصاد کشور، اطلاع‌رسانی سریع و به موقع از موفقیت‌های بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی است و عملکرد به موقع فعالان این عرصه سبب تاثیرات مثبت بر افکار عمومی و ایجاد انگیزه و امیدواری در فضای جامعه است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در ادامه افزود: تجلیل و ارج نهادن به ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای برای توجه بیشتر به اهمیت توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری، مردم‌داری و احترام به حقوق جامعه به‌منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که بی‌شک ماموریت انجام آن بر عهده شما عزیزان است.

وی در پایان با گرامیداشت این روز و قدردانی از عموم تلاشگران این عرصه گفت: از خداوند متعال توفیقات روزافزون برای تمام شما عزیزان در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع‌رسانی و خدمت‌رسانی، آرزو می‌کنم.

keyboard_arrow_up