تحول در شرکت‌ها مستلزم تفکر استراتژی و راهبردی است

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

مدیرعامل شستا در بازدید از شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی مطرح کرد:
تحول در شرکت‌ها مستلزم تفکر استراتژی و راهبردی است

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) در بازدید سرزده از شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به بررسی آخرین تحولات این شرکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ضمن قدردانی از زحمات تک تک کارکنان این شرکت، اظهار کرد: شستا همواره تلاش مدیران و کارکنان PIIC را متفاوت دیده و در همین راستا انتظارات ما بیش از پیش است.

وی با اشاره به سند تحول در شرکت‌های شستا افزود: برای این اقدام سازنده در سازمان‌ها و شرکت‌ها باید تفکر استراتژی و برنامه‌ریزی‌های بلند مدت داشته باشید تا با افقی روشن به سمت قله‌های موفقیت در مسیری درست حرکت کنید.

مدیرعامل شستا در ادامه بیان کرد: باید برنامه‌های تحول شرکت را اولویت‌بندی کنید و مگا پروژه‌های PIIC را با اولویت بالاتر به سرانجام رسانده تا شاهد سود بیشتر در این مجموعه باشیم.

بازیان در ادامه با اشاره به ارزش افزوده و زنجیره تامین در شرکت‌های شستا گفت: مهمترین راهبرد در ارزش آفرینی و تکمیل زنجیره تامین شرکت‌ها، سوق به سمت مشارکت با دانش بنیان‌ها و اصلاح و بهینه‌سازی پرتفوی هلدینگ است.

ابراهیم بازیان با تاکید بر ضرورت تلاش مضاعف در شرکت‌های شستا گفت: در سالی که سال مهار تورم و رشد تولید نام دارد باید با مجاهدت‌های فراوان کوشش کنیم که این تلاش به ثمر بنشیند و نمود آن را بر سفره مردم شاهد باشیم.

در ابتدای این نشست حجت‌الله برامکی‌یزدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به ارائه گزارش و تشریح آخرین فعالیت‌ها و اقدامات این هلدینگ و شرکت‌های تابعه پرداخت.

keyboard_arrow_up