تقسیم سود 90 درصدی شرکت دوده صنعتی پارس

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به سال مالی 1402/12/29 شرکت دوده صنعتی پارس در روز سه شنبه 1403/02/18 با حضور 83 درصد از صاحبان سهام در سالن تلاش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی: در ابتدای این جلسه علی کدخداشهریاری مدیرعامل دوده صنعتی پارس گزارش هیات مدیره برای عملکرد سال مالی منتهی به 1402/12/29 را ارائه کرد.

کدخداشهریاری در بخشی از این گزارش با اشاره به ثبت رکورد 39000 تن تولید دوده در سال 1402 بیان داشت: درخصوص تقاضای دوده در خارج، برآورد بازار هدف منطقه‌ای شامل اروپای شرقی، جنوب شرقی آسیا، آسیای میانه و آفریقا حدود ۱.۴ میلیون تن است.

مدیرعامل دوده صنعتی پارس ضمن تشریح فعالیت‌های نوآورانه و دانش‌بنیان، با اشاره به کسب گواهی دانش‌بنیان رسته نوآور از معاونت علمی و فن آوری نهاد ریاست جمهوری توسط این شرکت در سال 1402 گفت: با انجام پروژه بومی‌سازی کیسه فیلترهای فایبرگلاس با پوشش PTFE از طریق مشارکت شرکت دوده صنعتی پارس با شرکت دانش‌بنیان ایرانی آزاد فیلتر از خروج 400 هزار یورو ارز از کشور جلوگیری به عمل آمده است.

در ادامه جلسه مجمع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 1402/12/29 و گزارش فعالیت هیات مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرارگرفت و براساس رای سهامداران دوده صنعتی پارس، ۹۰ درصد از سود انباشته تقسیم شد و به ازای هر سهم ۷۰۰ ریال به سهاداران تعلق گرفت.

keyboard_arrow_up