حضور شرکت دوده صنعتی پارس در اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران به پاکستان

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

شرکت دوده صنعتی پارس در اولین نمایشگاه بین‌المللی صادرات به پاکستان درمنطقه‌ آزاد چابهار حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، به منظور گسترش صادرات و توسعه بازار‌های بین‌المللی، شرکت دوده صنعتی پارس در اولین نمایشگاه بین‌المللی صادرات به پاکستان که از تاریخ 26 تا 29 دی ماه 1402 در منطقه‌ آزاد چابهار برگزار شد، حضوری فعال داشت و با بازرگانان و تجار کشورهای پاکستان، افغانستان و عمان در خصوص صادرات محصولات دیدار و گفتگو کرد.

در راستای سیاست‌های کلان اقتصادی کشور در خصوص همکاری بیش‌تر با کشورهای همسایه، این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی‌های صادراتی، صنعتی، تجاری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، توسعه‌ی بازارهای صادراتی، رشد و توسعه‌ صنعت به‌منظور صادرات به کشور پاکستان و نیز توسعه‌ سرمایه‌گذاری‌‌ها درمنطقه‌ آزاد چابهار برگزار ‌شد.

در این نمایشگاه، فعالین حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات و ماشین آلات کشاورزی و غذایی، تجهیزات صنعتی، محصولات شیمیایی و سلولوزی، لوازم خانگی، نساجی و چرم، ساختمان، معدن و سنگ های قیمتی، محصولات دانش بنیان و تجهیزات پزشکی، دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با اتاق‌های بازرگانی در کشورهای هدف، شامل پاکستان، افغانستان و عمان، از فعالان اقتصادی این کشورها نیز در قالب گروه‌های تجاری دعوت به عمل آمده بود.

keyboard_arrow_up