شرکت PIIC بنیانگذار یک آکادمی مهارت‌های پتروشیمی شد

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در راستای آموزش و توسعه مهارت‌های صنایع پتروشیمی یک مرکز آموزشی با عنوان “آکادمی اتم” را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، مراسم رونمایی از آکادمی توسعه دانش و مهارت‌های صنایع پتروشیمی با حضور حجت‌الله برامکی‌یزدی مدیرعامل، امیرحسین پهلوان عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت PIIC برگزار شد.

برامکی ضمن بازدید از این مجموعه گفت: نقش آموزش تخصصی اثربخش، محور پیشرفت و تحول در زمینه‌های مختلف در حوزه‌های فردی و سازمانی است، که به همین منظور نیازمند نیازسنجی، برنامه‌‌‌ریزی، اجرا و ارزیابی اثربخشی مستمر دوره‌‌‌های مختلف آموزشی است.

برامکی در ادامه افزود: ارتقاء سطح دانش ارتباط مستقیم با بهره‌وری و بالا بردن سطح کیفیت در سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی دارد که این تعالی مستلزم آموزش و ترویج فرهنگ آن است.

ایشان برنامه‌ریزی و گسترش ارتقای سطح دانش، نگرش و مهارت کارکنان در محیط‌‌‌های ستادی و کارگری را از ضروریات این صنعت ذکر کردند.

آکادمی توسعه دانش و مهارت‌های صنایع پتروشیمی با نام تجاری «اتم» در گام نخست فعالیت‌های آموزشی خود را در هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC) و شرکت‌های تابعه آغاز کرد و بزودی این مرکز آمادگی خود را جهت آموزش‌های مختلف به فعالان عرصه صنعت پتروشیمی برای تمام رده‌های شغلی از صنایع مجاور برای ارتقای سطح آموزش کارکنان در راستای صیانت از نیروی انسانی اعلام می‌کند.

keyboard_arrow_up