قدردانی از پتروشیمی شیمی بافت در اجلاس سراسری مدیران نخبه و ارزش آفرین

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

در دومین اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین کشور در تحول و توسعه کسب و کار از پتروشیمی شیمی بافت و سرپرست این شرکت قدردانی شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و به نقل از سایت شرکت پتروشیمی شیمی بافت، دومین اجلاس سراسری مدیران نخبه و ارزش آفرین با رویکرد تجلیل از مدیران ارشد واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی با همکاری وزارت صمت، اتاق بازرگانی صنایع، سازمان توسعه و تجارت ایران، سازمان بین المللی برند و با حضور مدیران و فعالان صنایع از بخش های دولتی و خصوصی (۹۰ شرکت برتر ایران) در روز سه شنبه ۲۶ مهرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این اجلاس از مهندس محمدعلی رستمی سرپرست شرکت پتروشیمی شیمی بافت به عنوان یکی از مدیران نخبه و ارزش آفرین ایران در تحول کسب و کارها قدردانی شد.

براساس این گزارش، این اجلاس در سطح مدیران عامل شرکت‌ها و بنگاه‌های فعال کشور برگزار شده کارآفرینی، توسعه کسب و کار در فضای ملی و بین المللی، اهمیت مدیریت استراتژیک در کسب کارها، نقش مهارت، خلاقیت و نوآوری در توسعه کسب و کار اقدامات ابتکاری مدیران در حوزه بازاریابی و فروش از جمله اهداف، رویکردها و محورهای ارزیابی این اجلاس سراسری است.

شایان ذکر است که شرکت پتروشیمی شیمی بافت از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی است.

keyboard_arrow_up