مراسم کلنگ‌زنی عملیات اجرایی پروژه‌های توسعه شیمی‌بافت با حضور سرپرست تاپیکو

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

در جریان بازدید سرپرست هلدینگ تاپیکو از پتروشیمی شیمی‌بافت کلنگ اجرای پروژه ساخت دو مخزن کروی ۱۰۰۰ تنی و پروژه ساخت برج تغلیظ خوراک ورودی (ایزوبوتن) به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، 18 مهرماه با حضور بابک افقهی سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین(تاپیکو)، حجت‌الله برامکی یزدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و جمعی از مدیران و کارکنان، پروژه ساخت دو مخزن کروی ۱۰۰۰ تنی و پروژه ساخت برج تغلیظ خوراک ورودی (ایزوبوتن)کلنگ زنی شد.

براساس این گزارش، پروژه ساخت مخزن با هدف فراهم آوردن شرایط دریافت حداکثری خوراک به منظور افزایش تولید و کاهش توقفات ناشی از التهابات بازار فروش و پروژه ساخت برج تغلیظ خوراک ورودی با هدف افزایش غلظت ایزوبوتن ورودی، بهبود کنترل راندمان تولید و استفاده از خوراک‌های با ایزوبوتن کمتر به بهره‌برداری خواهد رسید.

پتروشیمی شیمی‌بافت از سال گذشته با برنامه‌ریزی و نگاه بلند مدت، طرح‌ها و پروژه‌هایی را در افقی ۵ ساله طراحی و برنامه‌ریزی کرده تا در جهت افزایش بهره‌وری و کیفیت تولید و نیز ارزش افزوده بالا گام‌های محکم و بلندی بردارد.

keyboard_arrow_up