پیام تبریک علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به‌مناسبت فرارسیدن یوم‌الله 22 بهمن

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

انقلاب اسلامی ایران، تجلی اراده آهنین ملتی بزرگ و آزاده است که با رهبری اسوۀ علم و اخلاق، حضرت امام خمینی (ره)، استقلال و آزادی و رهایی از سیطرۀ ظلم را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورد.

این ایام گرامیداشت روزهای تجدید عهد مردم ایران اسلامی با آرمان‌های امام راحل(ره) و معمار کبیر انقلاب است. او که بذر امید را در دل آزادگان و خستگان از ظلم و جور بارور نمود و امروز با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری بعد از گذشت چهل‌ و پنج سال، دشمنان و بدخواهان نظام نتوانسته‌اند هیچ خللی در عزم پولادین مردم ایران در ادامه مسیر انقلاب وارد نمایند.

اینجانب فرارسیدن ۲۲ بهمن‌ ماه و چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را خدمت ملت غیور ایران و تمامی همکاران گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده، موفقیت وسربلندی ایران اسلامی را از درگاه ایزدمنان مسئلت می‌نمایم.

در پایان اعلام می‌دارم که شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی بعنوان یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ‌های تخصصی کشور در زمینه تولید، خدمات فنی و مهندسی و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های صنعت پتروشیمی، ضمن پایبندی به آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی و همچنین پیروی از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و راه و رسم شهدای والا مقام، برای اعتلای صنعت و سرفرازی میهن عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.

keyboard_arrow_up