پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC Group) به‌مناسبت سی و سومین سالروز تأسیس

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

علیرضا ابراهیم‌پور نایب رییس و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در پیامی 27 اردیبهشت ماه سالروز تأسیس این شرکت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، ابراهیم‌پور با صدور پیامی 27 اردیبهشت سالروز تأسیس هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی را به کارکنان این شرکت و شرکت‌های تابعه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
خـدا را شـاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به سهامداران و ذینفعان شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (وپترو) بیش ‌از پیش عرصه خدمت‌رسانی را پررنگ ببینیم.

27 اردیبهشت ماه 1403، سی و سومین سالروز تأسیس هلدینگ PIIC را خدمت این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. شرکت به داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به‌منظور تحقق اهداف این هلدینگ چند رشته‌ای از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به سی و چهارمین سال فعالیت شرکت است و از تلاش‌های مستمر شما در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت سپاسگزارم.

PIIC در سالی که گذشت توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه و باهمت و کوشش بی‌دریغ در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ذینفعان و سهامداران عزیز، افتخارات ارزشمندی همچون مشارکت و تأمین مالی طرح‌ها و بهره‌مندی از ابزارهای بازار سرمایه؛ طراحی و پیاده‌سازی مدیریت کسب‌ وکار در راستای ارتقاء بهره‌وری، آماده‌سازی جهت راه‌اندازی طرح‌ها و پروژهای بزرگ، راه‌اندازی کارخانه اسیدسیتریک کرمانشاه پس از 13 سال تعطیلی، کسب رتبه شرکت برتر و بهره‌ور توسط این هلدینگ در همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر و بهره‌ور زیر مجموعه صندوق‌های بازنشستگی، کسب جایزه ملی حاتم در پنجمین جشنواره آن (حمایت از تولید داخل)، رونمایی از آکادمی توسعه دانش و مهارت‌های صنایع پتروشیمی در راستای ارتقای توانمندسازی نیروی انسانی و بسیاری از حمایت‌های دیگر به جهت افزایش تولید، جلوگیری از خروج ارز و صادرات محصولات در شرکت‌های تابعه را کسب نماید.

وظیفه ماست که برای رشد و تعالی از هیچ کوششی دریغ نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌‌های ابلاغی از سوی تاپیکو و شستا به‌عنوان هلدینگ‌های بالادستی در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایت‌مندی همکاران، سهامداران و ذینفعان است، گام برداریم.

در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم.

keyboard_arrow_up