پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در پی شهادت سرتیپ سید رضی موسوی

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ و َمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا”

از مؤمنان مردانی هستند که به پیمانی که باخدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راه‌هستند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌اند. (احزاب آیه 23)

شهادت سردار پر افتخار اسلام، سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی مسئول پشتیبانی جبهه مقاومت در سوریه موجب تاسف و تاثر گردید.

شهید رضی موسوی که از همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی بود، نقش برجسته و موثری در برقراری امنیت و مبارزه با گروه‌های تکفیری داعش داشت و مجاهدان زیادی را طی این سال‌ها برای پشتیبانی پایدار جبهه مقاومت تربیت کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی شهادت این عزیز آسمانی را به محضر حضرت ولی‌عصر(عج) و نایب بر حقشان امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، هم‌رزمان شهید رضی موسوی در نهاد مقدس سپاه پاسداران و آحاد فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و همچنین امت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت می‌گوید. از درگاه حضرت احدیت برای آن سردار عالی‌قدر و شهید والامقام رضوان الهی و همنشینی با اهل‌بیت علیه السلام و برای خانواده معظم و بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و ثبات قدم در تداوم راه شهیدان مسئلت می‌نماید.

keyboard_arrow_up