کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی توسط شرکت دوده صنعتی پارس

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

دوده صنعتی پارس موفق در دهمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، دهمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار “رشد تولید با رویکرد تقویت زنجیره تأمین” و به میزبانی شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) با هدف ارتقاء دانش تخصصی و فناوری‌های نوین در بین مجتمع‌های تولیدی و پتروشیمی، صنایع پایین‌دستی، شرکت‌های دانش‌بنیان، سازندگان و تأمین‌‌کنندگان صنعت پتروشیمی و نیز برای استقرار سیستم‌های نوین مدیریت و همچنین شناسایی و معرفی شرکت‌های برتر با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملّی صنایع پتروشیمی، علی عسکری مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس، بابک افقهی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC Group) برگزار گردید.
در این مراسم که 12 اسفندماه 1402 در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، شرکت دوده صنعتی پارس در اولین دوره حضور خود موفق به کسب لوح تقدیرنامه 3 ستاره گردید.
شرکت دوده صنعتی پارس با حضور در فرآیند جایزه تعالی صنعت پتروشیمی، طی سه روز متوالی در دیماه 1402، بر اساس معیارهای EFQM 2020 توسط ارزیابان شرکت ملی صنایع پتروشیمی مورد ارزیابی قرار گرفت و حائز دریافت این رتبه شد. بدیهی است شرکت دوده صنعتی پارس با تلاش‌های مستمر تمامی کارکنان و طبق نقشه راه تعالی به این موفقیت دست پیدا کرده است.
کاربرد مدل تعالی سازمانی، شناسایی نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود در سازمان‌ می‌باشد تا علاوه بر حفظ و ارتقای نقاط قوت سازمان، برای تقویت و استقرار پروژه های بهبود اقدام به عمل آید.

keyboard_arrow_up