کسب دومین شرکت برتر براساس شاخص بیشترین بازده دارایی توسط پتروشیمی شیمی‌بافت

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

پتروشیمی شیمی‌بافت توانست عنوان دومین شرکت در فهرست صد شرکت دوم برتر ایران (IMI-100) را براساس شاخص بیشترین بازده دارایی در سال مالی1401 کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، بیست و ششمین دوره متوالی ۱۰۰ شرکت برتر ایران به همت سازمان مدیریت صنعتی در روز دوشنبه دوم بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور جمعی از مسئولین کشوری و مدیران ارشد شرکت های دولتی و خصوصی برگزار شد.

در این همایش پتروشیمی شیمی‌بافت بر اساس اطلاعات سال مالی ۱۴۰۱ در فهرست صد شرکت دوم برتر کشور قرار گرفته و توانست براساس شاخص بیشترین بازده دارایی به مقدار ۶۶/۳۸ درصد عنوان دومین شرکت برتر را از آن خود کند؛ همچنین با ثبت رقم ۳۰۷۷۷/۷ میلیارد ریال از حیث شاخص فروش کل و درآمد در رتبه ۱۸۹ لیست ۵۰۰ شرکت برتر ایران قرار بگیرد.

براساس این گزارش، شرکت پتروشیمی شیمی‌بافت به‌عنوان تولیدکننده MTBE و تنها تولیدکننده MEK به منظور توسعه فعالیت‌های خود در صنعت پتروشیمی با بکارگیری تدابیر موثر و استراتژی‌های راهبردی مدیران ارشد و تلاش کارکنان این مجموعه در سال‌های اخیر، توانسته علاوه بر تأمین تقاضای مورد نیاز بازارهای هدف، سیر صعودی خود را نیز حفظ کند.

keyboard_arrow_up