لاستیک سهند در مسیر افزایش ظرفیت تولید

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در بازدید از سهند:

لاستیک سهند در مسیر افزایش ظرفیت تولید

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی از کارخانه و طرح‌های توسعه صنایع لاستیکی سهند بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، روز دوشنبه 20 آذرماه حجت‌الله برامکی‌یزدی مدیرعامل، امیرحسین پهلوان عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران هلدینگ PIIC از کارخانه صنایع لاستیکی سهند واقع در اشتهارد استان البرز دیدن کردند.

برامکی پس از این بازدید و در جلسه شورای مدیران سهند، ضمن ابراز رضایت از روند تحولات در حوزه‌های مختلف اداره سهند گفت: خوشبختانه مسیر تحولات در شرکت سهند در مسیر بهبود مستمر و تغییرات مثبت قرار گرفته است‌.

مدیرعامل PIIC در خصوص راه‌اندازی خطوط جدید با کنترل و نظارت هرچه بیشتر متخصصان شرکت سهند گفت: راه‌اندازی خطوط جدید باید با سخت‌گیری بیشتر در حوزه HSE و نظارت حداکثری بر کار پیمانکاران صورت پذیرد تا در نهایت از کیفیت خطوط تولید و محصول نهایی مطمئن بود.

وی در ادامه افزود: در این مسیر اجرای صحیح و به موقع طرح توسعه سهند و نظارت دقیق بر رویه‌ها و فرآیندهای عملیاتی در بخش‌های مختلف آن از اهمیتی بالا برخوردار است. امیدواریم با اجرای این طرح و به خصوص تولید تسمه نقاله استیل کورد برای اولین‌بار در کشور، جایگاه سهند در بازار صنایع لاستیکی و به خصوص تسمه نقاله ارتقاء یابد.

همچنین مسعود امیدی مدیرعامل شرکت صنایع لاستیکی سهند نیز در ابتدی این جلسه ضمن ارائه گزارشی جامع از عملکرد شرکت در حوزه‌های مختلف شامل تولید، بازرگانی و فروش گفت: امروز تمام توان و همت جمعی همکاران ما در صنایع لاستیکی صرف ایجاد تحول و بهبود شاخص‌های عملکردی در تولید بیشتر و فروش بهتر محصولات شرکت می‌شود. در کنار این اجرای طرح توسعه سهند پس از نزدیک به دو سال توقف امروز از اهمیتی وافر برخوردار است.

امیدی در ادامه افزود: با اجرای طرح توسعه و افزایش ۴۰۰۰ تنی تولید تسمه و کامپاند، این شرکت پس از ۶۵ سال فعالیت در اقتصاد کشور در جایگاه شایسته خویش در بازار تسمه نقاله فعالین این حوزه قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر در این جلسه مدیران فروش، بازرگانی، مالی و پروژه به ارائه گزارش در خصوص عملکرد واحدهای شرکت در حضور مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی پرداختند.

keyboard_arrow_up